неділя, 20 лютого 2022 р.

Дистанційне навчання 10 клас

 

Трудове навчання 10-А клас (21-22.02.2022)

ЗМІНЮЄМО ВИКРІЙКУ з журналу ПІД СВІЙ РОЗМІР.

Незважаючи на те, що журнали пропонують всі моделі в декількох розмірах, вам може знадобитися модель на розмір більше або менше тих, що представлені на листі викрійок. Щоб ви не відмовлялися від пошиття вподобаного вбрання, ми покажемо, як змінити викрійку на 1-2 розміри. 

Як правильно коригувати викрійку на зріст

Важливо: викрійки розмірів 36-46 можна коригувати на 4 см, а викрійки розмірів 46-52 вже на 6 см. Якщо ви зменшуєте викрійку розміру 44 до розміру 42, то при кресленні косої лінії біля кута і контурної лінії розміру орієнтуйтеся на інтервал між контурними лініями розмірів 46 і 44. Коригуйте викрійку не більше ніж на 2 розміри, інакше гарної посадки на фігурі не вийде.

ВИКРІЙКИ ДЛЯ ОДНОГО РОЗМІРУ

На рисунках показано, як накреслити на викрійках вертикальні і горизонтальні коригувальні лінії. Дані в сантиметрах уздовж ліній відповідають зміні ширини на 4 см (розміри 34-46); числа в дужках відповідають зміні ширини на 6 см (розміри 46-60).

Для зміни ширини розріжте викрійку вздовж вертикальних ліній.

Якщо ви хочете збільшити ширину, розсуньте розрізані частини на задану величину і наклейте їх на паперову смужку. Уздовж бокових зрізів додайте задані сантиметри. Якщо ви хочете зменшити ширину, складіть розрізані деталі одну на одну на задану величину і склейте. Зменште деталі викрійки на задану величину уздовж бокових зрізів.

Тонка талія: як правильно скоригувати викрійку

Для зміни довжини розріжте деталі викрійки уздовж горизонтальних ліній. Довжина спинки має бути зменшена/збільшена на 1-2 см, а довжина переду до талії - на 1 см. Для того щоб бокові зрізи переду і спинки після коригування знову збіглися, слід перед і спинку нижче пройми подовжити/вкоротити на 0,5 см. Решта 0,5 см довжини переду вирівнюються біля виточки. Для цього коригувальну лінію слід накреслити так, щоб вона збіглася з вершиною виточки і точно проходила по лінії середини виточки.

Важливо: у моделей з виточками на грудях знизу або з рельєфними швами подовжуйте/вкорочуйте викрійку по висоті грудей на 0,5 см. У моделей без виточок додайте при збільшенні викрійки 0,5 см у довжину на половині висоти пройми. При зменшенні викрійки ви можете ці 0,5 см залишити поза увагою.

Наші переваги. Змінення лекал у зоні бюсту

Щоб рукави знову увійшли в пройму, зменште/збільште викрійку уздовж швів до нижнього зрізу на ту ж величину, що і для переду і спинки уздовж бокових зрізів.

У двошовних рукавів змінюємо ліктьову частину рукава на задані сантиметри в ширину, щоб перед і спинка змінилися уздовж бокових швів.

Тендітні жіночі плечі. Коригуємо викрійку

(ссилка: https://burdastyle.ua/encyclopedia/anatomiya-modeli/konstruyuvannyamodelyuvannya/zminyuyemo-vykriyku-pid-sviy-rozmir-chasty

  У спідницna-1)ь ви можете змінити ширину, просто додавши/прибравши по 1 (1,5) см уздовж бокових швів на передньому і задньому полотнищах. У спідниць із боковими кишенями із відрізними бочками рекомендується змінювати ширину не вздовж бокових швів, а вздовж лінії середини переду.

Перша примірка спідниці: виправляємо недоліки

 У брюк ширину змінюють уздовж вертикальних ліній і бокових швів. Довжина довільна. Але висота сидіння від розміру до розміру змінюється на 1 см. Для її збільшення додайте уздовж горизонтальної лінії 1 см, для зменшення - приберіть 1 см. 

Немає коментарів:

Дописати коментар